Bale charytatywne

Akcje Pomocy

Marysia ma wielu przyjaciół, którzy bezinteresownie ofiarują jej serce. Niektórzy łączą się w modlitwie, inni przkazują jej 1% swojego podatku, jeszcze inni pomagają zorganizować imprezy charytatywne.

Dzięki ludziom dobrego serca i przy współpracy Elbląskiego Centrum Wolontariatu, odbyły się już 4 bale charytatywne, gdzie wspaniała zabawa była wymiernym efektem szczytnego celu - zbiórki pieniędzy na rehabilitację Marysi. Na bal mógł przyjść każdy, kto wykupiłbilet cegiełkę ofiarując tym samym swoją pomoc. Zabawa często trwała do białego rana, przy świetnej muzyce, pokazach tańca, wzbogacona aukcją licytacyjną, z której dochód został przeznaczony na pokrycie kosztów rehabilitacji.

W tym miejscy pragnę podziękować wszystkim, którzy przyczynili siędo zogranizowania takiego przedsięwzięcia, poczynając od Wolontariatu i firmy gastronomicznej Romantica, udostępniającej nieodpłatnie salę i obsługę balu, poprzez zaprzyjaźnioną hurtownięmięsa JBB w Elblągu, hurtownię spożywczą MB, przyjaciół, którzy prężnie angażowali się z pozyskiwanie produktów żywnościowych w celu przygotowania posiłków na bal, przyjaciół, którzy przekazali rękodzieła , fotografie, czy książki na licytację. Dziękuje wszystkim gościom, którzy zechcieli wziąć udział w Balu wspierając tym samym naszą Marysię.

Bal Charytatywny to wspaniała formy pomocy poprzez wspólną zabawę i oczywiście obowiązkową obecność na Balu Marysi.

4 Bal Charytatywny - XI 2012 r, połczony z zabawą Andrzejkową. Na balu było ponad 90 osób. Zabawa jak zawsze była wyśmienita, za co dziękuję wszystkim przybyłym gościom, gospodarzowi impresy Panu Tomaszowi Bińkowskiemu, DJ-owi Od Pana Łukasza Geska, kelnerom, naszym sponsorom, którzy współtworzyli z nami ten bal oraz Natalii za wykonanie przepięknych bąbek do licytacji.
Ponieważ impreza odbyła się w Andzejeki, nie mogło zabraknąć wróżb andrzejkowych, które ukryłam w upieczonych przeze mnie ciasteczkach z wróżbą. Na balu, poza dobrą zabawą, odbyła się także licytacja, dziękie której zgromadzone pieniądze zostały przekazane na centrum wolontariatu, a stamtąd są rozliczane fakturami pomiędzy Marysi rehabilitantem a wolontariate. Z tych pieniędzy kupiliśmy także niezbędne naturalne suplementy dla Marysi w postaci priobiotykó, aleoesu, propolisu, mleczka pszczelego i innych wyrobów z firmy Forever, na koszt prawie 3000 zł. Dzięki nim Marysia wmocniła swój organizm i nie choruje już tak często)
załączam zdjęcia z ostatniego Andrzejkowego Balu Charytatywnego:
Ach, to był jedyny Bal, na któym nie było obecnej Marysi, ponieważ przed dzień balu wróciła z Olszytna ze sszpitala po pobycie na IOIM-ie i neurologii, po cięzkim zapaleniu płuc ze stanem drgawkowym. Na pozostałych balach była zawsze do końca, spała w wózeczku:)
 
 

  

 
Przepiękne ręcznie wykonane bąbki na licytację, oraz piwo EB:)
 


 
Radość po przepowiedni) 
  
   


 


 
 

  

 

 
 
 
 Jeden z wcześniejszych Bali odbył się 23 I 2010 roku
 
Frekwencja była również okazała, było ok 60 osób:)
zabawa była wspaniała:) w bardzo szczytnym celu - pomocy Marysi w zbióce pieniędzy na turnus rehabilitacyjny w Ośrodku Neuron


Moj synek Marcinek:) i maż
Marysia spała na balu w wózeczku


Moja siostra mama i ja)

 

wylicytowana butelka wina


deklaracja dokonania wpłaty za wylicytowany przedmiot)


 
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz